TRIHOLDY

Iš „Corten“ plieno pagaminti produktai „Triholdy“ išsiskiria funkcionaliu dizainu, traukia akį, dera prie daugumos stilių ir gali būti naudojami įvairiems tikslams.

„Triholdy“ – tai nauja, lengvai pritaikoma, lauko erdvių puošybai skirta produktų linija. Iš trikampių elementų galima sukonstruoti atskirą vietą daiktams laikyti, pertvaras, taip pat malkines vidiniame kieme. Be to, galima pastatyti nuo pašalinių akių saugančią sienelę ar kubilui skirtą apsauginę tvorelę, derančią prie Jūsų sodo stiliaus.

Produktą „Triholdy“ taip pat galima transformuoti į žalią sienelę, sudarytą iš vazoninių augalų kompozicijų. Trikampius galite tiesiog išdėlioti ant žemės ir naudoti juos kaip dekoratyvinius gėlių vazonus.

MEDŽIAGA 2 mm „CORTEN“ plienas
IŠMATAVIMAI 60 cm x 30 cm x 53 cm
(plotis, gylis, aukštis)
SVORIS 8,5 kg

TEIRAUKITĖS DĖL „TRIHOLDY“

Susisiekite su mumis kirami.lt nurodytais kontaktais

2001 m. įsteigta šeimos kapitalo įmonė „Kirami“ yra žinoma ne tik Suomijoje, bet ir visoje Europoje. Ilgametis darbas su karšto vandens kubilais pakurstė aistrą praplėsti asortimentą ir sukurti atskirą produktų grupę. Taip atsirado produktų linija „Outstanding by Kirami“, siūlanti kepimo grilius bei kitus susijusius gaminius. Visi produktų linijos „Outstanding“ gaminiai yra itin kokybiški, patvarūs, patogūs ir paprasti naudoti.

UAB Silita

Laisvės al. 11, LT-44238, Kaunas
tel.: +370 699 91810

info@kirami.lt