FREEDOM

Ugnis traukia žmones jau nuo senų laikų. Tad pasirinkite beržines malkas arba anglis, pavaišinkite draugus grilyje ruoštais patiekalais ir tiesiog mėgaukitės puikia aplinka.

„Freedom“ – tai šiuolaikinis lauko židinys, suteikiantis galimybę grožėtis atvira liepsna, sukurti jaukumą, ar tiesiog gaminti maistą. Šis stilingas mūsų gaminys yra lengvai surenkamas, jį nesunku perkelti iš vienos kiemo vietos į kitą, priklausomai nuo to, kur planuojate savo vakarėlį.

Židinio „Freedom“ korpusas pagamintas iš oro sąlygoms atsparaus „Corten“ plieno, kurio paviršius laikui bėgant įgauna aprūdijusio „Rusty style” židinio išvaizdą. Grilio kepimo grotelės gaminamos iš nerūdijančio plieno su medinėmis rankenomis.

MEDŽIAGA 3 mm „CORTEN“ plienas
KEPIMO GROTELĖS nerūdijantis plienas
IŠMATAVIMAI 77 cm x 59 cm x 150 cm
(plotis, gylis, aukštis)
– BE GRILIAUS KOJELIŲ 67 cm x 51 cm x 118
(plotis, gylis, aukštis)

TEIRAUKITĖS DĖL „FREEDOM“

Susisiekite su mumis kirami.lt nurodytais kontaktais.

2001 m. įsteigta šeimos kapitalo įmonė „Kirami“ yra žinoma ne tik Suomijoje, bet ir visoje Europoje. Ilgametis darbas su karšto vandens kubilais pakurstė aistrą praplėsti asortimentą ir sukurti atskirą produktų grupę. Taip atsirado produktų linija „Outstanding by Kirami“, siūlanti kepimo grilius bei kitus susijusius gaminius. Visi produktų linijos „Outstanding“ gaminiai yra itin kokybiški, patvarūs, patogūs ir paprasti naudoti.

UAB Silita

Laisvės al. 11, LT-44238, Kaunas
tel.: +370 699 91810

info@kirami.lt