ROASTY
BOSS

„Roasty Boss“ – nepakeičiamas kiekvieno šefo, gaminančio maistą lauke, pagalbininkas. Šis gaminys žymimas Suomijos „Key Flag“ kokybės ženklu, todėl galite būti tikri, kad jis stovės stabiliai, tarnaus ilgai ir patikimai. Tai grilis, kuris leis jums pagaminti patiekalų ne tik jūsų šeimynai, bet ir dideliam draugų ratui!

„Roasty Boss“ yra itin patikimas barbekiu grilis, atitinkantis net profesionalių virėjų reikalavimus. Siūlome ir įvairiausius aksesuarus – pradedant puodais ir keptuvėmis, baigiant grotelėmis. „Roasty Boss“ yra tikras pagalbininkas vasarą – vienu metu galėsite ne tik iškepti kepsnių didelei draugų kompanijai, bet ir išvirti bulvių garnyrui.

Rėmas pagamintas iš oro sąlygoms atsparaus „Corten“ plieno, o likusi dalis – iš nerūdijančio plieno.

MEDŽIAGA 3 mm „CORTEN“ plienas
KEPIMO GROTELĖS nerūdijantis plienas
SKERSMUO 750 mm

TEIRAUKITĖS DĖL „ROASTY BOSS”

Susisiekite su mumis kirami.lt nurodytais kontaktais.

2001 m. įsteigta šeimos kapitalo įmonė „Kirami“ yra žinoma ne tik Suomijoje, bet ir visoje Europoje. Ilgametis darbas su karšto vandens kubilais pakurstė aistrą praplėsti asortimentą ir sukurti atskirą produktų grupę. Taip atsirado produktų linija „Outstanding by Kirami“, siūlanti kepimo grilius bei kitus susijusius gaminius. Visi produktų linijos „Outstanding“ gaminiai yra itin kokybiški, patvarūs, patogūs ir paprasti naudoti.

UAB Silita

Laisvės al. 11, LT-44238, Kaunas
tel.: +370 699 91810

info@kirami.lt