„Corten“ plienas

„Outstanding“ produktų paslaptis – „CORTEN“ plienas

Produktai „Kirami Outstanding“ gaminami iš specialaus „CORTEN“ plieno. Pavadinimas „Corten“ reiškia atsparumą korozijai (CORrosion) ir tąsumą (TENsile). Medžiaga panaši į gryną plieną, tačiau į šio lydinio sudėtį dar įeina nedidelis kiekis vario, chromo, nikelio ir fosforo. Naudojant iš šio plieno pagamintus prietaisus lauke, dėl deguonies ir drėgmės poveikio ant produkto susidaro rusvas oksido sluoksnis, kurio spalva gali ilgainiui patamsėti.

Aprūdijęs, patina padengtas, rūdžių spalvos „Kirami“ grilių, židinių ir kitų laukui skirtų prietaisų paviršiai atrodo prabangiai ir rafinuotai. Ant plieno paviršiaus susidarantis oksido sluoksnis saugo plieną ir neleidžia korozijai plisti, todėl produkto praktiškai neveikia jokios oro sąlygos.

Ant įprastų plieno rūšių susidarantis rūdžių sluoksnis laikui bėgant nusidėvi ir paviršius vėl pradeda rūdyti. Dėl tokio tęstinio proceso prarandamas tam tikras medžiagos sluoksnis, t. y. plieno sluoksnis plonėja. Oro sąlygoms atsparus „CORTEN“ plieno paviršius yra oksiduotas, suspaustas ir patvarus, todėl korozija beveik neturi įtakos plieno medžiagos kiekiui. „CORTEN“ plienas beveik nereikalauja priežiūros, tad, tinkamai jį naudojant, išvaizda išsaugoma itin ilgai.

Paprastai „CORTEN“ plienas naudojamas didelio tankumo objektams statyti, pavyzdžiui, pastatų fasadams, tiltams, jūriniams ir kitiems konteineriams, ugniadėžėms bei kaminams. „CORTEN“ plieną galima naudoti ir interjero dekoravimui, pavyzdžiui, siekiant sukurti autentiškumo įspūdį, kai reikia ne tik trapumo, bet ir tvirtumo, patvarumo.

Gaminių serijos „Kirami Outstanding“ išskirtinė, rūdžių spalvos išvaizda yra ne tik nuodugniai apgalvota ir išskirtinė, bet taip pat suteikia galimybę naudoti produktus nepalankiomis sąlygomis. Mūsų siūlomi produktai nebijo jokių oro sąlygų, nes būtent taip jie buvo sukurti.

#19
SODINIMO TALPA

VIDEO 0:10

#4
VIETOS PERTVARA/h2>

VIDEO 0:10

#33
TALPA ŽOLELĖMS

VIDEO 0:10

PASIDALINKITE
SAVO MINTIMIS

Facebook Kirami LT

FREEDOM

ROASTY
BOSS

TRIHOLDY

2001 m. įsteigta šeimos kapitalo įmonė „Kirami“ yra žinoma ne tik Suomijoje, bet ir visoje Europoje. Ilgametis darbas su karšto vandens kubilais pakurstė aistrą praplėsti asortimentą ir sukurti atskirą produktų grupę. Taip atsirado produktų linija „Outstanding by Kirami“, siūlanti kepimo grilius bei kitus susijusius gaminius. Visi produktų linijos „Outstanding“ gaminiai yra itin kokybiški, patvarūs, patogūs ir paprasti naudoti.

UAB Silita

Laisvės al. 11, LT-44238, Kaunas
tel.: +370 699 91810

info@kirami.lt